Úvod   |   O společnosti   |   Zaměstnání   |   Kontakty

 

 

úvod » pomáhejme společně...

 

Pomáhejme společně

Nebuďme lhostejní k osudům ostatních lidí i zvířat a pojďme společně rozdávat radost a sílu do života. V nelehké životní situaci se může ocitnout každý z nás, a proto bychom neměli přehlížet ty, kteří naší pomoc skutečně potřebují. Nejen lidé, ale i zvířata se v dnešní době dostávají do obtížných životních situací, především vinou bezohlednosti a sobeckosti samotného člověka. Sami zvládneme hodně, ale společně toho dokážeme mnohem víc!

 

Projekt Paraple

V obdchodě můžete zakoupit výrobky označené kupony v hodnotě 20, 50 a 100 Kč. Nákupem těchto výrobků přispějete na konto Paraple částkou v hodnotě daného kuponu. Tento projekt probíhá ve spolupráci se společností Elberry s.r.o., byl zahájen 28.9.2009 na ČT1 v přímém přenosu AKADEMIE PARAPLE a bude podpořen rozhlasovou reklamou na rádiích Impuls, Life, Magic, Rádio OK, Frekvence 1 a Evropa 2. Více na www.paraple.cz.

PROJEKT UKONČEN, DĚKUJEME.

 

Projekt 5 Kč

Při koupi výrobků značky Bravo v obchodě obdrží neziskové organice příspěvek v hodnotě 5,- Kč z každého prodaného kusu. Nákupem těchto výrobků přispíváte např. na chráněná bydlení, domy na půl cesty pro mladé, kteří nevyrůstali v rodinách, mateřská centra, dětské domovy, domovy pokojného stáří, osobní a pedagogická asistence, apod. Tento projekt probíhá ve spolupráci se společností Isolit-Bravo, spol. s r.o., která věnovala za posledních 5 let 20 miliónů Kč (údaj z roku 2008).

PROJEKT UKONČEN, DĚKUJEME.

 

Projekt Chlupáček

Naše společnost pravidelně přispívá kočičímu depozitu v Přelouči, které se stará o opuštěné, nechtěné nebo toulající se kočičky. Velmi děkujeme také všem našim partnerům i zákazníkům, kteří zasílají jak finanční, tak hlavně materiální pomoc tomuto depozitu. Více informací naleznete na www.kocicidepozitum.cz nebo přímo v přeloučském depozitu, tel. 776 143 411. Na tomto telefonním čísle můžete získat podrobnější informace ohledně možnosti zaslat materiální dary (podestýlky, přepravky, krmení apod.), nebo si vybrat domácího mazlíčka k osvojení.

 

Program pro handicapované

Mezi našimi zaměstnanci najdete i pracovníky z programu "Inovace integračně vzdělávacího programu pro osoby se zdravotním postižením ve Středisku Diakonie ČCE v Litoměřicích". Ten financovala Evropská Unie spolu s Ústeckým krajem v rámci SROP.

 

 

v©1997-2016          Prodvan CZ s.r.o.          Všechna práva vyhrazena!                                                                                                                                                                                                                                              Mapa stránek | XHTML 1.0