Úvod   |   O společnosti   |   Zaměstnání   |   Kontakty

 

 

úvod » o společnosti

 

O společnosti

Společnost Prodvan CZ je přední výrobně-obchodní společnost s ryze českým kapitálem a dlouholetou tradicí již od roku 1994.
V prvotních letech jsme se úzce zaměřovali na zemědělskou výrobu a sadařství v BIO kvalitě. Následně byla v roce 1997 založena výrobna potravinářských výrobků se zaměřením na přílohové potraviny, která se v následujících letech rozvíjela díky stále rostoucí poptávce. Od samého počátku bylo naší filozofií produkovat kvalitní výrobky "domácí" kuchyně, což se postupem času ukázalo jako krok správným směrem. S distribucí naších výrobků jsme se soustředili na malé a střední obchodníky a restaurace, kde byla poptávka po kvalitních potravinách největší. V roce 2005 jsme již zásobovali Severní Čechy, Západní Čechy, Střední Čechy i Prahu. Naše výrobky se tak dostaly i na paluby letadel českých leteckých společností, do restaurací významných pražských hotelů i na stoly Pražského hradu. K distribuci našich výrobků využíváme mimo jiné i vozy poháněné alternativními palivy (např. LPG, CNG apod.). V letech 2009 a 2015 prošla společnost proměnou a následnou restrukturalizací a v současnosti se  dělí na dvě samostatné divize:

  • Divize výroby potravinářských výrobků se specializuje na výrobu potravinářských výrobků a polotovarů té nejvyšší kvality, čehož dosahuje velmi pečlivým výběrem nejkvalitnějších surovin převážně od tuzemských dodavatelů, vlastními recepturami a také profesionálním kolektivem pracovníků, kteří vykonávají svou práci svědomitě a s veškerou péčí a chutí.
    Více informací naleznete na mikrowebu divize a B2B eshopu vyrobna.prodvan.cz.

  • Divize ubytovacích a restauračních služeb zajišťuje provoz vlastních ubytovacích a restauračních zařízeních pod společným názvem  "Ubytovací zařízení Křičeň" se zacílením převážně na firemní klientelu (ubytování zaměstnanců firem, dělníků a pracovníků subdodavatelských firem, apod.). Cílem této divize je zajištění ubytování v nejvyšší možné kvalitě s důrazem na klid, čistotu, bezpečnost a spokojenost hostů.
    Více informací naleznete na mikrowebu divize www.ubytovaniudalnice.cz.

Jsme moderní a dynamickou společností. Uvědomujeme si svou společenskou odpovědnost, snažíme se přispívat na dobročinnost, dbát na životní prostředí i na naše okolí. Naším cílem je nesejít z cesty a být stále pevným bodem pro naše obchodní partnery i koncové zákazníky. 

 

 

 

S úctou


Luboš Vaníček
jednatel společnosti
 
v©1997-2016          Prodvan CZ s.r.o.          Všechna práva vyhrazena!                                                                                                                                                                                                                                              Mapa stránek | XHTML 1.0